Znamy już terminy i miejsca zimowych spotkań z redemptorystami! Zapraszamy na „FERIE Z REDEMPTORYSTAMI” do Krakowa, Łomnicy-Zdrój lub Barda.

Jak zawsze terminy są tak dostosowane, by każdy, bez względu na to, do jakiego województwa należy i w jakim terminie będzie miał ferie, mógł do nas przyjechać. Zaplanuj sobie dobrze czas ferii i znajdź te pięć dni, by spędzić je w świetnej atmosferze, wśród rówieśników i przede wszystkim z Panem Bogiem – zadzwoń, napisz i przyjedź do nas!

Możesz zabrać ze sobą kogoś ze znajomych (w ekipie zawsze raźniej). Podczas tych ferii, jak zawsze u redemptorystów, czeka Cię wiele ciekawostek: spotkania z interesującymi gośćmi (misjonarzami), wyprawy w mniejsze i „większe” góry, zwiedzanie miasta, konferencje i spotkania, podczas których możesz umocnić swoją wiarę, codzienna Eucharystia, dobry film i wiele czasu wolnego dla siebie i kolegów. Serdecznie ZAPRASZAMY!

Więcej informacji o miejscach, gdzie organizowane są rekolekcje i o tym, u kogo się zapisać, znajdziesz TUTAJ.

„Ferie z redemptorystami” są w pełni darmowe, potrzeba tylko dojechać do wybranego miejsca. Jeśli ktoś może, to na koniec rekolekcji będzie sposobność, by złożyć za pobyt dowolną ofiarę. Do zobaczenia! ?

Informacje i zgłoszenia: o. Szczepan Hebda CSsR, powolaniacssr@gmail.com, tel. +48 504 298 710