Zakończył się czas “Ferii z Redemptorystami” w których wzięło udział ok. 100 młodych mężczyzn, zastanawiających się nad swoim powołaniem. Rekolekcje w Bardzie poprowadził o Benedykt Cisoń CSsR, który na co dzień pracuje w TV Trwam i Radiu Maryja. O Benedykt dzielił się z młodymi swoim doświadczeniem, historią swojego życia i powołania. Do młodzieży z Głogowa, Szczecina i Wrocławia przemówił również o. Stanisław Madeja CSsR, znany i ceniony profesor, wykładowca Liturgiki w WSD Redemptorystów w Tuchowie i nie tylko :), opowiedział młodzieży o swojej drodze odkrywania powołania.
Po zakończonych rekolekcjach w Bardzie o. Szczepan pojechał do Torunia na warsztaty medialne odbywające się  w Akademii Kultury Społecznej i Medialnej. Przyjechała tam młodzież z całej Polski by zobaczyć jak od środka funkcjonuje telewizja i radio. Na pewno ktoś z nich podejmie dalsze kształcenie w AKSiM, a być może w WSD Redemptorystów.
To nie koniec! Już planujemy następne spotkania. Przed nami Weekendy z Redemptorystami i Wakacje… obserwujcie nas w mediach. Do zobaczenia!